Archiwum Aktualności

SZKOLENIA DLA SEKTORA MSP

14.07.200616:07

Zachęcamy pracowników oraz właścicieli małych i średnich firm do zapoznania się z bazą szkoleń współfinansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego dostępną na stronie http://www.inwestycjawkadry.pl/. Znajdą tam Państwo bogatą ofertę szkoleń z wielu dziedzin przeprowadzanych przez różne firmy z całej Polski.

Baza danych ofert szkoleniowych jest jednym z elementów projektu „Inwestycja w kadry”, realizowanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. W zamierzeniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości baza ofert szkoleniowych ma służyć przede wszystkim właścicielom małych i średnich firm, którzy chcą inwestować w rozwój swoich pracowników. W bazie obok ofert szkoleniowych współfinansowanych z EFS znajdą Państwo inne szkolenia dostępne na rynku.

Gmina w obiektywie

W galerii mi.in.: Serockie molo, widok na groblę Narwi, popiersie Chrystusa w murach kościoła Zwiastowania NMP, malownicze wschody i zachody słońca, a także odrobina zimy.

zobacz więcej

Corocznie w Serocku odbywa się mnóstwo wydarzeń kulturalnych. Najwżniejszym wśród nich jest Święto Patrona Serocka, św. Wojciecha.

zobacz więcej