Archiwum Aktualności

INFORMACJE O WYBORACH DLA KOMITETÓW WYBORCZYCH

22.09.200614:56

Urząd Miasta i Gminy w Serocku przypomina, że:
1) zawiadomienia o utworzeniu komitetów wyborczych przez stowarzyszenia i organizacje społeczne oraz wyborców należy składać do Komisarza Wyborczego - Delegatura Krajowego Biura Wyborczego, Pl. Bankowy 3/5 gmach Urzędu Wojewódzkiego- wejście B, parter, sala Konferencyjna Sejmiku w:

- piątek 22 września w godz. 8.15 do 16.15,
- sobota 23 września w godz. 9.00-14.00,

- poniedziałek 25 września w godz. 8.15-16.15 (ostatni dzień zgłoszeń) .

2) O utworzeniu komitetu wyborczego i zamiarze zgłaszania kandydatów na radnych oraz kandydatów na wójta, burmistrza, prezydenta miasta, partie polityczne, koalicje partii politycznych, komitety wyborcze stowarzyszeń i organizacji społecznych mające zamiar zgłosić kandydatów na radnych w więcej niż jednym województwie, komitety wyborcze wyborców, które zamierzają zgłaszać kandydatów na radnych w więcej niż jednym województwie, zawiadamiają Państwową Komisję Wyborczą w Warszawie.

3) Zgłoszenia kandydatów na członków Terytorialnych Komisji Wyborczych należy składać do Komisarza Wyborczego w Warszawie w terminie do 25 września 2006 r.

Gmina w obiektywie

W galerii mi.in.: Serockie molo, widok na groblę Narwi, popiersie Chrystusa w murach kościoła Zwiastowania NMP, malownicze wschody i zachody słońca, a także odrobina zimy.

zobacz więcej

Corocznie w Serocku odbywa się mnóstwo wydarzeń kulturalnych. Najwżniejszym wśród nich jest Święto Patrona Serocka, św. Wojciecha.

zobacz więcej